Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyMaszyna do tac jajek

Maszyna do produkcji papierowych jaj kurzych o wysokiej wydajności / Maszyna do produkcji pudełek na jajka

Chiny Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
We hope Hongrun company could have a good beginning in business, and we will keep a long-term cooperation with your company.

—— Sukhraj

Your goods are superior in quality compared with those of other manufacturers. We always have faith in the quality of your products.

—— REMESH

Im Online Czat teraz

Maszyna do produkcji papierowych jaj kurzych o wysokiej wydajności / Maszyna do produkcji pudełek na jajka

High Output Chicken Eggs Paper Tray Machine / Egg Box Making Machine
High Output Chicken Eggs Paper Tray Machine / Egg Box Making Machine High Output Chicken Eggs Paper Tray Machine / Egg Box Making Machine High Output Chicken Eggs Paper Tray Machine / Egg Box Making Machine High Output Chicken Eggs Paper Tray Machine / Egg Box Making Machine High Output Chicken Eggs Paper Tray Machine / Egg Box Making Machine

Duży Obraz :  Maszyna do produkcji papierowych jaj kurzych o wysokiej wydajności / Maszyna do produkcji pudełek na jajka

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HONGRUN
Orzecznictwo: ISO9001, CE, SGS, BV, TUV
Shaping machine type: Rotary type
Raw material: recycled paper
Fuel type: natural gas/diesel oil/coal
Warranty: ONE YEAR

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1KPL
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie eksportowe
Czas dostawy: break
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 100 ZESTAWÓW W ROKU
 Quality Guarantee: one year
Szczegółowy opis produktu
Gwarancja: 12 miesięcy Napięcie: 220 V / 380 V.
Warunek: Nowy Rodzaj produktu: Maszyna do tacy na jajka
Typ przetwarzania: Maszyna do formowania pulpy Po sprzedaży usługi świadczone: Inżynierowie dostępne do użytku maszyn za granicą
Zdolności produkcyjne: 4000 sztuk / h Produkt końcowy: taca na owoce, taca na jajka, taca na wino, karton na jajka, taca na butelki
Kolor: Zgodnie z wymaganiami Nazwa: maszyna do formowania tacy na jajka
Nazwa produktu: makulatura pulpa papierowa recyklingowa maszyna do formowania tacek na jajka typu: w pełni automatyczny typ obrotowy
Siła robocza: 4-6 osób
High Light:

paper egg tray making machine

,

paper pulp molding machine

Maszyna do produkcji papierowych jaj kurzych / Maszyna do produkcji pudełek z kurczakiem

Opis produktu:

Maszyna do formowania masy celulozowej znana jest jako linia tacek na jajka do masowego stosowania w tacce na jajka.

Maszyna do formowania masy celulozowej, która wykorzystuje makulaturę, tekturę, resztki papieru z młyna papierniczego, za pomocą pulpy hydraulicznej, mieszanki tworząc pewną gęstą masę celulozową, a miazga jest absorbowana przez próżnię specjalnego metalowego formowania, aby uzyskać mokre produkty, suszenie i kształtowanie w celu uzyskania produkt końcowy.

Przetwarzanie masy celulozowej wykorzystuje wodę pochodzącą z recyklingu i nie prowadzi do zanieczyszczenia wody ani powietrza. Gotowe produkty opakowaniowe można poddać recyklingowi po ich wykorzystaniu do przechowywania, transportu i sprzedaży. Po zniszczeniu można je łatwo rozłożyć na papier, nawet jeśli zostaną wyrzucone do środowiska naturalnego.

Automatyczne linie produkcyjne do formowania masy celulozowej mogą być masową produkcją różnych pojemników na żywność, tac na jajka, pojemników na lunch i tak dalej.

Główne wyposażenie maszyny składa się z trzech części: systemu produkcji masy celulozowej, systemu formowania, systemu suszenia i systemu pakowania.

Wprowadzenie sprzętu
Krok 1: Włóż przygotowane surowce, takie jak karton makulatury, gazety itp. Do hydrapulpera, wytwarzając masę papierniczą za pomocą siły ścinającej i tarcia wody, przenieś przygotowaną masę papierową do pulpy masy celulozowej.
Krok 2: Przenieś pulpy papierowej do puli mieszania 1, filtrując jednocześnie zanieczyszczenia z pulpy papierowej, dostosowując stężenie pulpy.
Krok 3: Przenieś masę papierową, która w mieszaniu puli 1 do mieszania 2 do drugiego mieszania. Teraz możesz dodać taki środek barwny, wodoodporny itp. Według swoich potrzeb, wystarczająco wymieszany.
Krok 4: Pompowanie przygotowanej pulpy papierowej z puli mieszania 2 za pomocą pompy pulpy do maszyny formierskiej, a następnie forma na górnym zlewu całkowicie do pulpy papierowej całkowicie, pod działaniem pompującym formy, która ma działanie próżniowe z tyłu, pulpa jest adsorbowana na powierzchnia formy, jednocześnie wypompowywana jest woda z pulpy, a następnie mokra taca papierowa została uformowana na powierzchni formy.
Krok 5: Podczas pracy maszyny do formowania woda z pulpy zostanie wypompowana przez pompę próżniową, a następnie odprowadzona do ścieków.
Krok 6: Ścieki w ściekach można poddać recyklingowi. Przenieść odpadek do hydapulperu i mieszać basen za pomocą pompy papieru odpadowego do zużytego recyklingu.
Krok 7: Śmierć, mokry podajnik papieru na formie ma grubość około 2,5 mm i zawiera 75% wilgoci, a następnie wyślij mokry podajnik papieru do suszarki (120-180 ℃).
Krok 8: Pakowanie ostatniej papierowej tacy na jajka do magazynu.

Schemat blokowy

W przypadku 30-komorowych tacek na jajka formowanych z pulpy: najpierw pracownik zważy surowiec i umieści go w przenośniku. Następnie roztwarzanie, formowanie, suszenie i układanie w stosy zakończy się automatycznie. Po wyschnięciu gotowe produkty zostaną zapakowane przez pracowników. Do produkcji formowanego na masę pudła na jajka / kartonu należy dodać sekcję prasowania na gorąco (6-komórkowe, 10-komórkowe, 12-komórkowe, 6 + 6-komórkowe, 15- komórka), tacka na owoce i uchwyt na kubek po wysuszeniu z powodu kurczenia się.

Pudełko na jajka / karton można oznakować lub wydrukować po prasowaniu na gorąco. Procesy te można sfinalizować ręcznie lub automatycznie.

Dane techniczne maszyny do tacy na jajka

Typ maszyny Szybka obrotowa tacka na jajka (4X8)
Surowiec Makulatura
Odmiany produkcyjne Taca na jajka, taca papieru
Szybkość produkcji 4000 sztuk / godzinę
Całkowita moc 157KW (użytkowanie przerywane)
Stężenie pulpy w maszynie do formowania 0,8–1%
Ciśnienie sprężonego powietrza 0,5-0,7 MPa
Podciśnienie próżniowe minus 0,035 --- minus 0,045 MPa
Napięcie 380 V.
Częstotliwość 50 Hz


Szczegóły kontaktu
Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Darryl Du

Tel: +8615552447686

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)