Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd.

Chiny Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
We hope Hongrun company could have a good beginning in business, and we will keep a long-term cooperation with your company.

—— Sukhraj

Your goods are superior in quality compared with those of other manufacturers. We always have faith in the quality of your products.

—— REMESH

Im Online Czat teraz

Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd.
Firma Customer Klient Klient1 Warsztat

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : HONGRUN
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 3000000-6000000
Rok założenia : 2007
pc Export : 90% - 100%
Location: Shandong, China
Longkou Hongrun Packing Machinery Co, Ltd. znajduje się na pięknym półwyspie Shandong miasta Longkou, piękne otoczenie, a transport jest bardzo wygodny. Nasza firma opiera się na wieloletniej sile technicznej, ciągłym rozwoju, który gromadzi cenne doświadczenia. Obecnie mamy już niezależne badania i rozwój, produkcję i obsługę posprzedażną, takie jak kompleksowy model biznesowy.
Longkou Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. przestrzega jakości jako podstawowego, zorientowanego na rynek i służy jako publiczne uznanie celów zarządzania, które nieustannie dostarczają wysokiej jakości produkty i usługi dla klientów krajowych i zagranicznych, głównie w celu zapewnienia klientom różnych typów linia do wytłaczania z tworzywa piankowego, linia produkcyjna do pianek PS, do wydmuchiwania butelek PET, maszyna do pakowania jaj, linia do wytłaczania z pianki EPE i inne urządzenia do pakowania z tworzyw sztucznych, które są wykorzystywane do produkcji przetwórstwa owoców i warzyw, przemysłowego, spożywczego, medycznego , opakowania produktów przemysłu rzemieślniczego i mogą zaspokoić potrzeby różnych klientów.
W zależności od wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi posprzedażnej, nasza firma cieszy się doskonałą opinią wśród naszych klientów. Produkty zostały wyeksportowane na cały świat i zdobyły uznanie wśród klientów krajowych i zagranicznych. Nasza doskonała obsługa posprzedażna zawsze może zagwarantować naszym klientom regularne wsparcie techniczne.
Nasza firma dostosowuje się do potrzeb klienta jako własnego obowiązku, nieustannie do kontynuowania badań i rozwoju produktów oraz innowacji technologicznych, aktywnie rozwija się w branży maszyn do pakowania tworzyw sztucznych, stale się doskonali, aby zapewnić, że produkt jest liderem branży.
Longkou Hongrun Packing Machinery Co., Ltd przyjmie koncepcję przedsiębiorstwa o wysokiej jakości, uczciwości, rzeczowości i innowacyjności, serdecznie zapraszamy przyjaciół z całego świata do odwiedzenia nas!
Szczegóły kontaktu
Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Doris zhou

Tel: 0086-13081645718

Faks: 86-0535-8573299

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)