Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. Kontrola jakości

We hope Hongrun company could have a good beginning in business, and we will keep a long-term cooperation with your company.

—— Sukhraj

Your goods are superior in quality compared with those of other manufacturers. We always have faith in the quality of your products.

—— REMESH

Im Online Czat teraz
QC profilu
Longkou Hongrun Packaging Machinery Co., Ltd W zależności od wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi posprzedażnej, nasza firma cieszy się doskonałą opinią wśród naszych klientów. Produkty zostały wyeksportowane na cały świat i zdobyły wysokie uznanie wśród klientów krajowych i zagranicznych. Nasza doskonała obsługa posprzedażna zawsze może zagwarantować naszym klientom regularne wsparcie techniczne.

1. Pracownicy produkcyjni i operacyjni muszą ściśle przestrzegać tego procesu. Zgodnie z wymaganiami, zgodnie z rysunkami, działają zgodnie ze standardem. Jeśli nie rozumiesz, musisz wyraźnie poprosić o zrozumienie i produkcję. Jeśli operacja nie zostanie przeprowadzona zgodnie z rysunkami i standardami technicznymi, konsekwencje będą ponoszone przez operatora. Przerobione produkty nie będą wypłacane, a opóźnienie w produkcji nie zostanie podwojone. Jeżeli produkt zostanie zezłomowany, równowartość ceny zostanie zapłacona zgodnie z ceną surowca. Na tej podstawie dyrektor generalny będzie dokładnie traktowany zgodnie z okolicznościami.
2. Nie wytwarzaj produktów niezgodnych, niezgodne produkty nie będą przenoszone do procesu i nie będą akceptować produktów niespełniających wymagań. Oznacza to, że nie produkujesz niewykwalifikowanych produktów, nie akceptujesz niewykwalifikowanych produktów, które zostały przeniesione z poprzedniej drogi i nie przenosisz niewykwalifikowanych produktów do następnego procesu. Jakość produktu, który został przeniesiony z poprzedniej drogi, jest obowiązkiem sprawdzania i sprawdzania. Jeśli nie zostanie to sprawdzone, odpowiedzialność za utratę spowodowaną godzinami pracy ponosi odbiorca.
3. Zapewnij identyfikowalność produktu. W procesie produkcji istnieją procesy, które należy oznaczyć, a producenci muszą tworzyć znaki produkcyjne w ścisłej zgodności z wymaganiami i nie wolno ich zapominać ani ich nie zawierać. Raz znaleziony, nikt nie jest oznaczony, za każdym razem odejmuje 100 juanów.
4. Sprawdź dokładność aktualnych uchwytów procesowych i wskaźników, aby spełnić standardy produkcyjne. Wyeliminuj odpady i przeróbki spowodowane przez brak precyzji w osprzęcie i wskaźnikach. Wynikające z tego złomowanie i przeróbka produktu należą do obowiązków operatora. Stwierdzono, że dokładność uchwytów i wskaźników powinna być natychmiast zgłaszana.
5. Kontrola personelu w pełnym wymiarze czasu i personelu kierowniczego od czasu do czasu do wyrywkowej kontroli każdego procesu wykazała, że ​​problemy z jakością wymagają od operatora natychmiastowej przeróbki. Główne problemy z jakością powinny być natychmiast zgłaszane do fabryki.
6. W celu zapobiegania i kontroli jakości pełnoetatowi inspektorzy powinni być trzema członkami i trzema gangami. "Trzej członkowie" to inspektorzy jakości i promotorzy jakości, doradcy techniczni, "trójka". Pomagaj "pomagać pracownikom identyfikować i analizować przyczyny złych produktów, pomagać pracownikom w podnoszeniu jakości pierwszych pomysłów i rozwiązywać problemy z jakością".
7. Wadliwe produkty (zwroty, resztki, materiały, usterki), które pojawiają się w dowolnym momencie procesu produkcyjnego, powinny zostać oznaczone i odizolowane w czasie.
7.1 Po naprawieniu i sprawdzeniu naprawionego produktu, jest on gotowy do przetworzenia w następnym procesie.
7.2 Produkt odpadowy jest oznaczany (pisany) i zawracany do pierwotnego procesu w celu dalszego przetworzenia lub przeniesienia do obszaru odpadów.
7.3 Recykling materiałów eksploatacyjnych, inspektor pieczętuje znak recyklingu i powraca do pierwotnego procesu, aby kontynuować przetwarzanie lub przekazać do gotowego produktu.
7.4 wadliwe produkty, nie licząc wartości wyjściowej, i oddzielnie łączone wadliwe produkty, w procesie produkcyjnym dopuszczone są jedynie kwalifikowane i zatwierdzone materiały refundacyjne.
8. Operator powinien przemyśleć więcej i zastanowić się nad procesem produkcyjnym. Dla operatorów, którzy przedstawili propozycje racjonalizacji w celu konsolidacji i poprawy jakości procesu oraz jakości produktów, dyrektor generalny fabryki przekazuje dyrektorowi generalnemu sprawozdania i nagrody rzeczowe.

Certyfikaty
 • Chiny Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. Certyfikaty

  Standard:CE Certification

  Numer:0E160202.LHP0Q03

  Data wydania:2016-02-01

  Data wygaśnięcia:2021-06-01

  Zakres / piecyk:Paper Pulp Molding Production Line

  Wydane przez:Shanghai OVI Information Technology Co., Ltd.

 • Chiny Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. Certyfikaty

  Standard:CE Certification

  Numer:0E160202.LHP0Q03

  Data wydania:2016-02-01

  Data wygaśnięcia:2021-02-01

  Zakres / piecyk:Plastic foamed product production line

  Wydane przez:Shanghai OVI Information Technology Co., Ltd.

 • Chiny Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. Certyfikaty

  Standard:The Authentication Certificate of Quality Management System

  Numer:05314Q21622R0M

  Data wydania:2014-08-01

  Data wygaśnięcia:2017-07-31

  Zakres / piecyk:The production and sales of packaging machinery equipment (egg machine production line, PE foam cloth equipment)

  Wydane przez:Beijing NGV Certification Centre Inc

Szczegóły kontaktu
Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Doris zhou

Tel: 0086-13081645718

Faks: 86-0535-8573299

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)